Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, October 7, 2017

Automjeti në Kukës del nga rruga, vdesin dy persona. Një në gjendje kritike

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Kukës. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Nimçë, ku si pasojë e lagështirës, automjeti tip “Benz” ka dalë nga rruga.


Si pasojë e aksidentit ka humbur jetën drejtuesi i automjetit M.H., 45 vjeç dhe  pasagjeri R.K., 50 vjeç, banues në fshatin Nimçë. Gjithashtu është transportuar në gjendje të rëndë  në spitalin e Tiranës, shtetasi Xh.H., 34 vjeç, ndërsa një i mitur me inicialet N.K., 11 vjeç, banues në fshatin Nimçë, nuk ka probleme për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendgjarje ku po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot