Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, October 9, 2017

Arrestohet 55-vjeçari në Elbasan. Dhunoi gruan dhe kanosi djalin e tij.

Specialistët për Krimet, në Komisariatin e Policisë Elbasan, bënë arrestimin në flagrancë të shtetasit:
  • G  G 55 vjeç banues në Elbasan
Arrestimi i tij, u bë pasi në banesë, për motive të dobëta dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases I.G., 54 vjeçe si dhe dyshohet të ketë kanosur me fjalë djalin e tij, shtetasin D.G., 30 vjeç.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale “Dhuna në familje” dhe “Kanosja”  parashikuar nga nenet  130/a dhe 84  të Kodit Penal.
Image result for ARRESTOHET

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot