Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 8, 2017

Arrestohet 21-vjeçarja shqiptare, shpërndante kokainë në rrugët e Italisë me të dashurin 20 vite më të madh

Foto ilustrueseNjë çift shqiptarësh ka rënë në prangat e policisë italiane për shpërndarje droge.


Jurgen. S 41 vjeç dhe partnerja e tij me iniciale E.M 21 vjeçe akuzohen për shpërndarje kokaine në një banesë në qendër të qytetit të Ravennas.Shtëpia ku u gjet sasia e drogës, frekuentohej nga shumë persona edhe nga jashtë vendit. Brenda një një vazoje të madhe në shtëpi u gjetën dy bustina me rreth 140 gramë kokainë. Gjithashtu u sekuestruan më shumë se 2 mijë euro.

Çifti i shqiptarëve u arrestuan nga karabinierët italianë për posedim droge me qëllim shpërndarjen e saj.Jurgen. S ishte person me precedentë të mëparshëm penalë dhe ka rezultuar se ka qenë në kërkim në vitet 2000. Ai u zhduk për 10 vite duke shfaqur me një identitet të ri.

Identiteti i tij aktual ishte Julian, subjekt në kërkim për vepra penale që kanë lidhje me shpërndarjen e drogës. 

Capture

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot