Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, October 27, 2017

Aksident i rëndë, përplaset për vdekje një person, ja në cilin qytet ka ndodhur

Aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Durrësit.
Ngjarja ka ndodhur në rrugën Shkozet-Shijak, përballë një karburanti, ku shtetasi Dhimitraq Vila, 55 vjeç banues në Durrës, duke lëvizur me biçikletë, është aksidentuar për vdekje, nga një automjet.
Burime policore bëjnë me dije se mjeti pasi e ka përplasur viktimën, është larguar nga vendi i ngjarjes për të mos u diktuar nga njeri. 
Fatkeqësisht përplasja ka rezultuar fatale për 55-vjeçarin për shkak të plagëve të marra në kokë dhe trup.
Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e aksidentit dhe po punon gjithashtu për identifikimin dhe kapjen e autorit. 


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot