Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, October 8, 2017

4 gardianët e burgut dënohen me burg për shkak se

Katër efektivë të policisë së burgut të Peqinit janë arrestuar nga Shërbimi i Kontrollit të Brendshëm i Burgjeve, nën akuzën se kane masakruar një të dënuar.

Gardianët mësohet se kanë qenë në detyrë mbrëmjen e 30 shtatorit kur në qeli është dhunuar barbarisht i burgosurime inicialet V. G.

Rasti i dhunës u denoncua nga Komiteti Shqiptar i Helsinkit.

Sipas kësaj organizatë, gardianët kishin shkuar për kontroll në qelinë e të dënuarit dhe përfunduan duke e rrahur atë. /albeu.com


Image result for burgu peqinit

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot