Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 28, 2017

Vritet me plumb në kokë në momentin që po përqafonte djalin, shokohen kalimtarët

Një burrë është vrarë nga një person në momentin që po përqafonte djalin e tij në rrugë. Vrasja shokuese është cilësuar si akt mafioz për nga mënyra e ekzekutimit.

Momenti i tmerrshëm është kapur nga kamerat e sigurisë, të cilat tregojnë se si një person del nga një makinë dhe qëllon burrin në kafkë duke i shkaktuar vdekjen e menjëhershme.
Një dëshmitar i tmerruar shkon në vendin e ngjarjes dhe e ngre djalin, ndërsa vrasësi largohet me automjet.

Djali nuk u dëmtua, por është ka mbetur i traumatizuar pasi ka parë me sytë e tij vdekjen brutale të babait të tij.
Dyshohet se viktima i quajtur si Savas Can u vra për hakmarrje pas një lufte të dhunshme rreth një vit më parë.

Can u vra me armë në lagjen “Sultanbeyli” të Stambollit, Turqi.
Mediat turke thanë se ai ishte përfshirë në një përleshje një vit më parë në të cilën katër persona u plagosën dhe se vrasësi i tij mund të kishte marrë hak për këtë incident.

Një hetim policor po vazhdon dhe nuk ka raportime për arrestime.  

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot