Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, September 25, 2017

Vrau të dashurën parukiere, burri i viktimës: " I lumtë dora atij që e vrau sepse do ta vrisja unë"

27 vite burg ka dhënë gjykata për Alfred Nikollin, i cili një vit më parë vrau të dashurën e tij, Etleva Ndoka.

Ndërsa 1 vit burg është dhënë për Gjok Nikollin, për përkrahje të autorit të krimit. Ngjarja e rëndë ndodhi më 11 shtator 2016 në qytetin e Lezhës.Etleva Ndoka e martuar dhe me profesion parukiere kishte një lidhje intime me Alfred Nikollin.

Ky i fundit e akuzonte ndërkohë për një lidhje tjetër. Krimi i rëndë ndodhi pas një debati që Nikolli pati me të dashurën e tij në parukerinë ku ajo punonte. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot