Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, September 29, 2017

Video, Edi Rama “çmendet” pas liqenit HEC Banjë dhe rrugës së Gramshit

Edi Rama “çmendet” pas liqenit HEC Banjë dhe rrugës së Gramshit. Kryeministri ka publikuar në profilin e tij një video ku shfaqen liqeni i HEC 

Banjë, ura, rruga e Gramshit dhe bukuri të tjera natyrore.

Për më shumë ndiqni këtë video të publikuar nga Rama:No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot