Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 12, 2017

U HODH NË ERË ME TRITOL, POLICIA JEP DETAJE PËR SHPËRTHIMIN E LOKALIT NË ELBASAN, Ç'GJETI NJËSIA ANTIEKSPLOZIV?


Policia e Elbasanit ka dhënë detaje lidhur me shpërthimin e ndodhur mëngjesin e sotëm në një lokal në lagjen “Rinia”.

 Sipas policisë, në lokalin në pronësi të V.P pati shpërthim të pjesshëm me tritol. Sipas bluve të Elbasanit rreth 200 gramë lëndë plasëse u sekuestruan, pas ndërhyrjes së Njësisë antieksploziv.


Nga shpërthimi pati vetëm dëme matetiale dhe dyshohet se shkak i ngjarjes është bërë konkurrenca.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot