Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 2, 2017

Tragjike/E moshuara 70 vjeçare hidhet nga kati i katërt i pallatit: Djali e dhunonte cdo ditë

Një ngjarje tragjike ka ndodhur paraditen e sotme, ku një grua i ka dhënë fund jetës në mënyrën më të dhimbshme të mundshme në qytetin e Fierit.
Rreth orës 10:40, në urgjencën e spitalit Fier, është sjellë me ambulancë e vdekur e moshuara H.R., 70 vjeçe, banuese në lagjen “8 Shkurti” Fier.
Mësohet se gruaja është hedhur nga kati i katërt i pallatit ku banonte.
Paraprakisht dyshohet se akti i rëndë është kryer në gjendje të rënduar psikologjike.
Sakaq grupi hetimor po punon për zbardhjen e kësaj ngjarje si dhe të shkaqeve që e shtynë të ndjerën drejt një akti të tillë.
Pritet që dëshmia e familjarëve të hedhë më shumë dritë mbi ngjarjen.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot