Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 24, 2017

Tragjike! Ata ishin trenjakë, dy prej tyre humbën jetën tragjikisht

Një ngjarje e rëndë ka tronditur një familje, e cila kishte trenjakë të vegjël, por dy prej djemve kanë vdekur tragjikisht në gjumë.

Ngjarja e tmerrshme ka ndodhur në  Shtetet e Bashkuara, dhe dyshohet të jenë mbytur nga moniksidi i karbonit.Nëna e tyre Sarah Oëens,  zbulio se dy vogëlushët e saj pesë muajsh nuk po merrnin frymë kur i kontrolloi mëngjesin e së shtunës.

Mjekët konfirmuan se Charlie dhe Noah kishin ndërruar jetë pasi i kishin dërguar me urgjencë në spital. Fatmirësisht djali i tretë, Ethan nuk kishte pësuar asnjë dëmtim.

Pati spekulime se janë mbytur nga një pajisje ngrohëse që gjendej në shtëpi. Sipas Dailymail policia po vijon hetimet dhe nuk pranon të bëjë komente rreth ngjarjes tragjike.  

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot