Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 23, 2017

Tragjedi/ 19-vjeçarja i jep fund jetës, të afërmit: "Kaloi në depresion nga dhuna qw ushtronte i ati"

Një ngjarje e rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur në Fier.
Një vajzë 19-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht një ditë më parë në këtë qytet.
Sipas burimeve policore, ora shënonte rreth 12:50, kur vajza me adoleshentja me iniciale A.P., ka konsumuar fostoksinë në banesën ku jetonte në lagjen “Afrim i Ri”.
Veprimi ka rezultuar fatal për vajzën e re.
Ajo është gjetur nga familjarë në gjendje të rëndë dhe është transportuar në spital.
Vajza 19-vjeçare ka ndërruar jetë rreth orës 14:45.
Dyshohet se vajza ka konsumuar fostoksinë në gjendje të rënduar psikologjike.
Materialet për rastin i kaluan për vlerësim Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Fier

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot