Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 5, 2017

Tmerr në Përrenjas/ Rreh gruan për vdekje nga xhelozia, arrestohet nga policia, ja kush është

Ushtroi dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes, arrestohet në flagrancë nga policia
Specialistët për Krimet, në Stacionin e Policisë Prrenjas, bënë arrestimin në flagrancë të  shtetasit:
Ryzhdi  Veizi, 40 vjeç banues në Prrenjas.
Arrestimi i tij, u bë pasi në banesë, gjatë një konflikti për motive xhelozie,  dyshohet të ketë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij, shtetases E.V., 34 vjeçe, e cila ndodhet në spital, jashtë rrezikut për jetën.
Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan për veprime të mëtejshme për veprën penale "Dhuna në familje" parashikuar nga neni 130/a/3  i Kodit Penal.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot