Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 27, 2017

Qukës/ Dhunoi gruan e tij pse u vonua në pazar/ Ja kush është

Një burrë nga fshati Qukës  ka goditur me grushta dhe shqelma bashkëshorten, sepse ishte vonuar në pazar.

Gazetarja e “Aldo Morning Show”, tha se burri nuk i ka lënë kohë gruas të shpjegohej, por ka filluar ta godasë sapo e ka takuar.

“Një burrë  A,B nga fshati i Quksit ka goditur me grushta dhe shqelma bashkëshorten e tij vetëm sepse është vonuar në pazar.

 Sipas dëshmitarëve, burri nuk i ka lënë as kohë të shpjegohej gruas, por kur e ka takuar ka filluar ta godasë”, raportoi gazetarja. Tiranë, burri rreh gruan pasi gjen arsye qesharake, s'i jep kohë për shpjegime!

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot