Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 24, 2017

Prrenjas/ Miranda Rira bie dakort që ndeshjet e skuadrës Domosdova do të zhvillohen në Cërrik/ Ja pse

Bashkitë e drejtuar nga LSI në qarkun e Elbasanit bien dakort erdhe për futbollin.

Aktualisht fusha e Domosdovës së Përrenjasit ndodhet në rikonstruksion. Deri në përfundimin e saj Domosdova do ti zhvilloje ndeshjet ne stadiumin e Cerrikut. Kanë qënë dy kryebashkiakët, Miranda Rira dhe Altin Toska, ata që kanë rënë dakord për këtë marrëveshje.

 Ndërkohë sipas burimeve paraprake mendohet se shkaku ështëmungesa e fushës "Domosdova" duke i lënë vendit bashkisë së re të Prrenjasit. Akoma nuk dihet se ku do të ndërtohet fusha tjetër e qytetit edhe pse shumë qytetar shprehen të zhgënjyer prej këtij vendimi qesharak 


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot