Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 9, 2017

PRRENJAS/ Aksident i rëndë në Pishkash, sërisht kthesa e rrezikshme e "Vdekjes"Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin rrugor Librazhd-Prrenjas në fshatin Pishkash për shkak të lagështirës. 

Në aksidentin e ndodhur disa minuta më parë janë përfshirë një fugon i linjës Librazhd-Prrenjas dhe një veturë tip Mercedez-Benz. 

Sipas informaciove të para nuk ka të lënduar në njerëz por vetëm dëme materiale. 

Ndërkohe policia ka mbërritur në vendngjarje për të zbardhur ngjarjen. 


D.M


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot