Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 23, 2017

"Po tallin tra*n me ne, na shajnë dhe dhunojnë", plas sherri në spitalin e Elbasanit

Shëndetësia është ndër sektorët më të rëndësishëm në një shoqëri, por më e rëndësishmja është që dikush t’ua mësojë pushtetarëve faktin që me jetën e individit nuk ka lojëra.
Qeveria “Rama 1” erdhi me premtimin se shëndetësia do ishte falas dhe me një shërbim të pakrahasueshëm, mirëpo thuajse asgjë nga këto nuk është reflektuar, madje në programin e qeverisë “Rama II” këto “premtime” janë fashitur.
Një ngjarje e pa pracendent ka ndodhur në Elbasan, ku qytetarët e sëmurë nuk janë lënë të hyjnë brenda pavijonit të Patologjisë.
Qytetari që ka dërguar video ka thënë:
Ndodhemi në Elbasan tek Patologjia, kjo është shëndetësia falas. Turp! Nuk i lejojnë as të sëmurët që të hyjnë brenda. Nuk të lënë të bësh një vizitë te doktori aty, na thonë shko të ambulanca, atje s’ka asnjë doktor dhe duhet të presim deri në 12 kur të shkojë doktori në ambulancë.
Po tallin tra*n, turp për ne që jetojmë në këtë vend dhe i durojmë këto poshtërsi, në një kohë kur sigurimet i paguajmë 1 për 1 dhe s’marrim asgjë.”
Më poshtë video nga momentet e përplasjes:

Related image

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot