Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 17, 2017

Pesë zjarrfikëse nga Librazhdi, Përrenjasi, Pogradeci dhe Elbasani për të fikur zjarrin në fushën e druve në Bushtricë-Qukës

Pesë zjarrfikëse nga Librazhdi, Përrenjasi, Pogradeci dhe Elbasani janë angazhuar për fikjen e zjarrit që shpërtheu gjatë natës në fushën e druve të një subjekti privat në Bushtricë të Qukësit në Përrenjas.
Veç zjarrfikësve janë angazhuar edhe fadroma dhe mjete të tjera rrethanore.
Zjarri ka qenë i përmasave të mëdha dhe ka rrezikuar dhe ka rrezikuar edhe banesat aty pranë. Por ndërhyrja e zjarrfikësve ka bërë të mundur parandalimin e fatkeqësisë.
Në vendin e ngjarjes edhe policia dhe një grup hetimor. Ende nuk dihen shkaqet e rënies së zjarrit. Infoelbasani.al

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot