Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 30, 2017

Përplasje e fortë mes 2 automjeteve, vdes një person në Durrës

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur gjatë mbrëmjes së sotme në Durrës.

Mësohet se aksidenti ka ndodhur në Xhafzotaj pranë Shijakut.

Sipas të dhënave nga Policia një automjet tip BMË me targa AA 969 është përplasur me një karotrec me targa AA 484 MJ dhe si pasojë ka gjetur vdekjen drejtuesi i mjetit BMË, R.H., 34-vjeç banues në Durrës.

Ndërkaq drejtuesi i karotrecit, A.M., ndodhet në Spitalin Rajonal në Durrës nën kujdesin e mjekëve.

Forca policie kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot