Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 27, 2017

Pasi preu gjithë pemët e Librazhdit, Taulant Balla kapet mat në mes të Tiranës

Pasi nuk la pemë pa prerë në Librazhd, me sa duket Taulant Balla vazhdon të mos respektojë ligjet as në mes të Tiranës.

Disa qytetarë pranë ish-stacionit të Trenit në Tiranë denoncojnë me këto foto se deputeti në fjalë e parkon makinën e tij pa e vrarë mendjen fare se ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor.

Qytetarët shprehen se ky person banon aty pranë dhe nuk është hera e parë që e shkel ligjin.

Pyetja më e thjeshtë që shtrohet në këtë rast, është nëse do të ketë këllqe ndonjëri nga djemtë e lali Lekut apo të policisë së shtetit që të shkojë dhe të gjobisë makinën? Ajo ndodhet ende aty.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot