Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 27, 2017

Pasi i preu kokën kushëririt të tij të mitur 12-vjeçarit shqiptar, ajo që bën më pas cuditi policinë

Një 31 vjeçar, i dënuar për vrasje gjeti vdekjen sot duke u hedhur nga tarraca e burgut në Krujë aty ku po vuante dënimin.

Jorzo Zani, i dënuari që sot u vetëvra duke u hedhur nga kati i dytë i ndërtesës nuk është një emër i panjohur për drejtësinë shqiptare, pasi një vit më parë tronditi vendin me krimin makabër në fshatin Palasë.

Zani u dënua, pasi i preu kokën kushëririt të tij të mitur 12-vjeçarit A. Zariu, i cili ndodhej në Palasë për të kaluar pushimet verore.

Sipas policisë ai është vetëvrarë, pasi u ngjit nëpërmjet shufrës së hekurit rrufe-pritës dhe është hedhur. Zani ishte i skeduar si një person me probleme mendore.U hodh nga tarraca e burgut, kush ishte i dënuari që i preu kokën kushëririt?

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot