Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 6, 2017

PAMJE TË RËNDA/ Kamioni me dru shtyp një person duke e lënë të vdekur në vend (FOTO)

Një kamion që po shiste dru në lagjen “Bajram Bahtiri” në Prishtinë e ka lënë të vdekur një person.

Rastin e ka konfirmuar për “Indeksonline”, Bajram Krasniqi nga Policia e Kosovës.
Ai ka thënë se aksidenti me fatalitet ka ndodhur në orën 11:30./Indeksonline/
 Një aksident ka ndodhur sot në Prishtinë, në afërsi të shkollës fillore “Nazim Gafurri”, në rrugën "Bajram Bahtiri".
Sipas pamjeve dhe informatave që një lexues i ka dërguar redaksisë së “Indeksonline” bëhet e ditur se një kamion me dru e ka shkelur një person.
Lexuesi nga vendi i ngjarjes bën me dije se personi ka mbetur i vdekur.
“Indeksonline” po pret konfirmimin e Policisë së Kosovës.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot