Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 28, 2017

Një ngjitje në majën e bukur të Gjallicës

Qyteti i Kukësit nuk është pa dyshim një ndër më të pasurit në vend, por bukuritë e falura nga nëna natyrë, me malet , liqenet, lumenjtë e shpellat i japin atij vlera të jashtëzakonshme, e me të cilat tërheq edhe turistë të shumtë. 

Një ndër këto bukuri është edhe maja e Gjallicës, e cila është zgjedhur për tu ngjitur nga një grup prej 40 vetash nga Tirana. 

Informacionin dhe fotot na i bën të ditura Ermal Hallaçi, një lexues i Shqiptarja.com. Pas ngjitjes grupi zgjodhën të argëtohen me një kamping në vendin e quajtur Këneta e Kashtës

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot