Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 27, 2017

Mësuesja i jep detyrë, se çfarë dëshire kishtë të bënte në të ardhmen, përgjigjja e maturantit shqiptar do t’iu lërë pa fjalë

Një nxënës shkolle ka kthyer një përgjigje tronditëse për një ushtrim në “Gjuhë dhe letërsi” me kërkesën se çfarë pune kishte dëshirë të bënte në të ardhmen. 

Kjo ishte një detyrë klase për një maturant që mban datën 25 shtator 2017. 

Puna që ky nxënës ka dëshirë është shpërndarës droge. Detyra është bërë publike dhe po përhapet në rrjetet sociale me shpejtësi.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot