Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 16, 2017

“Ma jep se vdiqa”/ Vajza ia kërkon, djali s’ia jep pa i thënë “të lutem” 68 herë

Një video e mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ.al ngre një shqetësim të madh. Sa vjen dhe po shtohet numri i të rinjve që konsumojnë lëndë narkotike në masë.
Video e dërguar nga një djalë në redaksinë tonë, tregon një çift të rinjsh që pasi kanë “ndarë së bashku një trefletsh”, kanë kaluar në fazën tjetër.
Të shoqëruar nga të qeshurat, të dy të rinjtë, si vajza dhe djali nuk dinë çfarë flasin me njëri-tjetrin.
Teksa vajza i kërkon të kryejnë marrëdhënie, djali i thotë se duhet t’i thojë “68 herë të lutem”.
E teksa fillon me shpejtësi, duket se në një fazë ndalon.
Imagjino t’i them të gjitha këto dhe në fund të më thuash ‘jo’”, ia kthen vajza.
Pershendetje Jeta Osh Qef! Po ju dergoj nje video qe sapo ndodhi midis nje cifti qe sapo pin nje trefetsh,dhe vajza i kerkon djalit me ngulm per ....,dhe djali ben te veshtirin! Vajza duhet ti thoj 68 here te lutem per te pranuar per te bere ashtu”, shkruan djali.
Image result for 23 VJECARJA

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot