Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 16, 2017

LIBRAZHD/ Sharrohet i gjithë pylli në malin e Qukësit

Para disa kohësh në Norvegji u dha vendimi se nuk do të pritej asnjë pemë. Ndërkohë që në vendin tonë ndodh krejt e kundërta.
Këtë fenomen e ka treguar për TELEGRAF ALBANIA një qytetar, i cili ka thënë:
Ka 6 vite që një kompani bën namin në malin e Qukësit. Çdo ditë vijnë nga 4 deri në 5 makina. I çojnë jashtë shtetit i shesin".
Kompania në fjalë ndodhet në Librazhd shumë pak metra larg urës së Bushtrisës. Shpresojmë që shteti ynë të jetë i ndërgjegjshëm për dëmet që i sjell mjedisit dhe njeriut mungesa e pemëve.
Apo ngaqë këto pemë nuk ndodhen afër vilës së kryeministrit Rama mund të priten pa të keq?! Këtë po e lëmë ta gjykoni ju, pasi të shikoni fotot në të cilat dallohet qartë masakrimi i pyllit në Qukës.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot