Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 12, 2017

LIBRAZHD/ RRËSHQITJET E DHEUT DHE GURËVE, BLLOKOHET QARKULLIMI PËR DISA MINUTA

 Ditën e sotme ka pasur vështirësi në kalimin e aksit Librazhd - Elbasan, për shkak të shirave të dendur dhe rrëshkitjes së dheut.

Reshjet dhe rrëshqitjet e dheut në këtë aks kanë bllokuar dhe qarkullimin e automjeteve.

Më pas trafiku është liruar nga policia rrugore dhe mjetet kanë mundur të kalojnë vetëm nga njëri krah i rrugës.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot