Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 14, 2017

Librazhd/ Njerzit e që kalojnë e përbuzin këtë njëri por kur ju afruam ai na cuditi

Në rrugët e Librazhdit  nuk janë të paktë lypësat apo njerëzit në nevojë të cilët enden të pastrehe, të veshur keq dhe të kequshqyer.

Stafit I Infoelbasani.al  sot i rastisi në rrugë ky zotëria që qëndronte kërrusur në pranë vendit të ku rrinë fugonat e Prrenajsit. Na erdhi mjaft keq kur e shikuam në gjëndje të mjeruar duke folur me veten edhe duke sharë nën zë

U munduam ti flasim dhe ta pyesim qoftë dhe për emrin por na largohej, nga informacionet që kemi ky person del vetëm ditën e shtunë edhe të hënë ditën kur bëhët tregu në Librazhd  duke qëndruar tek stolat qe ka vënë bashkia Librazhd në qëndër.   

Njerëzit kalonin rrugës dhe e përbuznin, shpesh duke i penguar dhe mundësinë për të marrë bishtat e cigareve sepse 'iu pengonte' rrugën të pashpirtëve.

INFOELBASANI.AL/D.M

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot