Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 12, 2017

Librazhd/ Drilon Hoxha regjistron pjesë aksion për filmin e ri në fshatin Dardhë edhe Xhyrës

 Filmi i cili do të promovohet me  produksionin më të ri kinematografik me regji dhe skenar të Drilon Hoxhës, do të shfaqet gjatë tetorit në ekranin e madh.
Ndërkohë filmimet kanë filluar të regjistrohen edhe në fshatin Dardhë të Librazhdit si dhe në fshatin Xhyrë në rrugën Egnatia pranë “Gurit të Bletës”.
Drilon Hoxha interpreton, gjithashtu, në rolin e protagonistit ndërsa pranë tij janë emra të njohur dhe të rinj të kinemasë, Mehdi Malka, Silvana Braçe, Festim Tomori, Arela Male, Ardian Ramushi, Franceska Hysi dhe Uesli Klark Morinaj në rolet më kryesore.
Dhuna, krimi dhe intriga janë pjesë e subjektit të filmit, rreth të cilit zhvillohen ngjarjet e personazhit kryesor.  
Nuk na mbetet gjë tjetër veçse të presim të shfaqet premiera edhe publikimi i tij.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot