Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 13, 2017

Lajmi i fundit/ Ja plasi me levë kokës: “E paralajmërova mos të të shoh më të shkelësh në tokën time” arrestohet 64 vjeçari

 Policia e Dibrës ka vënë në pranga një person, i cili u shpall në këkrim për “plagosje të rëndë me dashje”.

Në pranga ra Xhaferr Xhafa, 64 vjeç, banues në Suç-Klos.

Kapja dhe arrestimi i tij u bë pasi ky është cilësuar si person nën hetim për veprën penale “Plagosje e rëndë me dashje”,  pasi gjatë një konflikti për motive pronësie në fshatin Suç, ka goditur me mjete të forta në kokë shtetasin N.R. në muajin korrik

Gjykata e Rrethit Gjyqësor Mat,  për këtë shtetas ka caktuar masen e sigurise “Arrest në burg”. 


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot