Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 19, 2017

ISIS poston videon tmerruese: Ju tregojmë si të bëni një bombë në kushtet e shtëpisë

Një video, në të cilën një nga anëtarët e ISIS tregon se si mund të bësh një bombë është bërë virale në rrjet.
Në këtë video xhihadisti shfaqet në një kuzhinë dhe tregon me detaje se si mund të përgatitësh një bombë, e cila nëse aktivizohet merr me mijëra jetë.
Mendohet se në këtë mënyrë është përgatitur edhe bomba që u përdor për sulmin e “Parsons Green”.
Xhihadisti tregon se të bësh një bombë të tillë është njësoj si të bësh një kek, madje gjërat që ju duhen për ta bërë i keni në shtëpi.
Ndërkohë nga ana tjetër përfaqësuesit e OKB kërkojnë që kjo video të hiqet nga interneti.
ISIS videoMother of Satan tutorial


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot