Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Friday, September 15, 2017

I rrëmbejnë vajzën 16-vjeçare, babai i pikëlluar: " Do ti vras të gjithë me duart e mia, e di kush janë"

Një vajzë e mitur në Durrës, është denoncuar nga familjarët e saj në polici e zhdukur.
Gjatë ditës së djeshme babai i saj, A.M, vjeç 41, banues në Durrës, ka kallëzuar në polici, se i është larguar nga banesa vajza e tij 16 vjeçe M.M.
Babai i saj tha para uniformave blu gjatë ditës së djeshme se e bija është zhdukur pa lënë gjurmë prej dy ditësh dhe se ai nuk di ku ta kërkojë.
Pavarësisht kërkimeve të tij tek të afërmit apo shoqet e saj, e mitura nuk dihet se ku është, duke u shprehur i shqetësuar për fatin e të bijës.
Pas denoncimit të bërë nga babai i të zhdukurës, policia vijon punën për gjetjen dhe kthimin e të miturës në banesë, ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot