Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 16, 2017

Historia e trishtë e Anës : “Burri më rrihte dhe kur isha shtatzënë, askush s’më besonte

Historia e një 29-vjeçareje nga Tirana, e cila është rrëfyer në emisionin “Njerëz në Fokus” të gazetares Ola Bruko në News24 ka tronditur gjithë opinionin publik.
29-vjeçarja ka rrëfyer dhunën psikologjike dhe fizike nga ish-bashkëshorti i saj dhe faktin se askush nuk e besonte, as në gjykatë e as në polici.
Kjo pasi ata kërkonin prova dhe ndër të tjera, 29-vjeçarja thotë se gjyqtarja e ka ofenduar.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot