Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 23, 2017

GRAMSH/ BMW-ja përplas fëmijën 5-vjeçar/ Ja kush është fëmija

Aksidentohet një fëmijë 5 vjeç në Gramsh.
Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme përballë zyrave të kompanisë Statcraft.
Një automjet tip BMW ka përplasur fëmijën duke i shkaktuar dëmtime në trup. I mituri quhet I.Z si dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Gramshit dhe sipas mjekëve ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot