Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 3, 2017

Erion Veliaj shpërndan pica nëpër qytet/ Ja arsyeja

400 banorë në Tiranë dhe banorët e shtëpisë së fëmijës “Zyber Hallulli”  kaluan një ditë të lumtur në festën e Kurban Bajramit. Ata ishin të përzgjedhurit e bashkisë së kryeqytetit dhe Proper Pizza të cilët kanë ndarë nga ngë në picë më rastin e festës së Bajramit.
Për t’ua shpërndarë ka qenë vetë kryetari i bashkisë Erion Veliaj, i cili kaloi drekën më fëmijët e shtëpisë “Zyber Hallulli”.
Edhe në vitet e kaluara bashkia e Tiranës i ka kushtuar rëndësi të veçantë në rast festash si kjo, të pamundurve në mënurë që për një ditë të harrojnë problemet dhe hallet dhe ti gëzojnë festën si të gjithë në botë.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot