Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Monday, September 4, 2017

Elbasan/ Xhelozia bën për spital një grua... burri masakron me grushte bashkëshorten

Dhuna në familje rishfaqet sërish, kësaj here në qytetin e Elbasanit.

Xhelozia e një 40 vjeçari ndaj bashkëshortes së tij 34 vjeçare ka bërë që e reja të shkojë në spital për shkak të dhunës barbare që është ushtruar mbi të.
Sherri mes të rinjve ka ndodhur në banesë, ku 40 vjeçari me inicialet R.V ka goditur me grushte për motive të dobëta gruan me inicialet E.V. 34 vjeçarja ka përfunduar në spital, e fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.
Policia nga ana tjetër ka prangosur 40 vjeçarin dhe akuzën penale ndaj tij e ka dorëzuar në gjykatën e Elbasanit. 


Elbasan/ Xhelozia bën për spital një grua... burri masakron me grushte bashkëshorten

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot