Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 2, 2017

Elbasan, sherr në hotel, qëllohet me grushte i riu nga Librazhdi shkaku do t'ju shkrij gazit

Një sherr ka ndodhur një ditë më parë një hotel në Elbasan ku persona ende të pa identifikuar kanë goditur një të ri.

Sipas policisë, ata kanë goditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Elbasan, ndërkohë po punohet për kapjen e tyre.

I riu nga Librazhdi bashkë me të dashurën e tij sipas pronarit të hotelit nuk kishin lekë të paguanin. Ja si shprehet ai: “Shkova të kërkoj lekët ai më bënte si i fortë duke më thënë budallaqe. Aty nuk u përmbajta edhe e godita bashke me disa nga shoket e mi. Nuk jam keq për aq leke po vetëm gjesti është shumë i ulët”.

Njoftimi i policisë

Drejtoria Vendore e Policisë   Më datën 12.08.2017, në Elbasan, në nje hotel persona të paidentifikuar kanë ditur me grushte shtetasin S.K, vjeç 29, banues në Librazhd.
Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Elbasan. Neni 90 i Kodit Penal.


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot