Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 17, 2017

Elbasan/ I moshuari lë nam në parkun e Elbasanit, u ç’vesh lakuriq përpara të gjithëve

 Mesa duket vera e nxehte nuk ka ikur akoma për disa qytetar të Elbasanit.

Një burrë i në moshë të thyer ditën e sotme në parkun përballë “Turizmit” ka zgjuar vëmendjen e shumë banorëve për rreth.

I moshuari hoqi të gjitha rrobat për tu shtrire në barin e gjelbër të parkut të ri. Dhjetëra qytetarë kanë nxjerrë telefonat e tyre për ta fotografuar gjestin e shëmtuar të moshuarit.

Sa kaq nga ofendimet e shumta ai vesh rrobat nga gjysma e poshtë dhe u largua në drejtimin  e tij.No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot