Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Wednesday, September 13, 2017

Elbasan/ Elbasanlliu braktiset nga familja, i gjakosur endet në rrugët e qytetit/ Ja kush është

 Historia e një qytetari në Elbasan i cili endet rrugëve të qytetit i plagosur dhe trupin me gjak, ka tërhequr vëmendjen e elbasanasve. 
Bëhet fjalë për një burrë në mesomoshë i cili ka mbetur i vetëm dhe io

Ai quhet Astrit Totoshi dhe burime për neësbomb.al, thonë se ka pësuar një aksident në Itali, ku kishte jetuar prej vitesh. Që prej atij aksidenti ai u braktis nga familja e tij dhe është transferuar në Elbasan.

U bënë disa javë që ai endet rrugëve të qytetit duke lypur bukën e gojës, pasi edhe asistencën sociale që ai përfitonte ja kanë hequr.


Për këtë arsye ai është i detyruar të punojë por në gjendjen, në të cilën ndodhet pas aksidentit, kjo gjë është një torturë e vërtetë për të. 
No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot