Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 30, 2017

Elbasan/ E Rrallë, njihuni me Besnikun që shumë shpejt do të kujdeset për ``101 Dalmatë``/, por... (Foto)

Ju kujtohet filmi ``101 Dalmate``! E po kjo familja deshiron t`a beje realitet filmin.


Njihuni me Besnikun 50 vjecarin nga nje lagje ne periferi te Elbasanit i cili mban dhe kujdeset ne oborrin e shtepise se tij per kelyshet e rraces ``Dalmat``.Ai eshte i perkushtuar ndaj tyre dhe kalon nje pjese te mire te dites ne shoqerine e kesaj rrace te bukur qensh.

Deri tani ai mban ne shtepine e tij 15 kelyshe dhe Dalmatin e madh (nenen e tyre).

Besniku deshiron qe ne te ardhmen te kete 101 dalmate dhe te ktheje filmin ne histori te vertete.

``Shpresojme qe Besniku te realizoje endrren, megjithese eshte pak e veshtire.``-Infoelbasani.al


 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot