Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Tuesday, September 19, 2017

Edi Rama vjen në Librazhd dhe ka një mesazh, ja cfarë shkruan

Kryeministri Edi Rama e ka nisur ditën sot me një set fotosh nga qyteti i Librazhdit.
“Mirëmëngjes! Me këto pamje nga Rilindja Urbane Librazhd ju uroj një ditë të mbarë, shprehet Rama.
Për më shumë shihni si ka ndryshuar Librazhdi përmes fotove të Ramës:
 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot