Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 7, 2017

E rëndë/ Politikani theret me thikë në mes të kryeqytetit, autor djali i tij

Një ish-politikan, nga lagja Cërniçe është vrarë ditën e sotme në Shkup. Sipas njoftimit të policisë së Shkupit, politikani në fjalë është vrarë nga djali i tij duke e therë me thikë.
Ai është transferuar menjëherë në spitalin e Shkupit, por nuk ka mundur t'i përballojë lëndimet e marra dhe ka ndërruar jetë.
Burime policore kanë zbuluar edhe identitetin e vrasësit, respektivisht djalit të politikanit, i cili ka iniciale I.T.
Sipas informacioneve të para, I.T. vuan nga sëmundje serioze psiqike, dhe për këtë arsye disa herë ka qenë i shtruar në spital.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot