Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 16, 2017

E rëndë! Gjendet i pajetë një person

Gjendet një person i pajetë në kryeqytetin kosovar të Prishtinës.
Viktima, u gjet gjatë ditës së sotme rreth orës 11:00 në rrugën Gjon Sereçi në Prishtinë.
Mediat kosovare, të cilat citojnë burime policore, shkruajnë se viktima i përket moshës 16-vjeçare.
Trupi i pajetë i A.Z., është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore per obduksion.
Njësitet policore janë duke ndërmarrë të gjitha veprimet e nevojshme hetimore për sqarimin e të gjitha rrethanave që kanë të bëjnë me këtë ngjarje, si dhe identifikimin dhe arrestimin e personave të dyshuar.
Rasti nga ana e prokurorit të shtetit është cilësuar si “Vrasje e rëndë”. 

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot