Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Sunday, September 17, 2017

E gjeti në shtrat me vajzën, gruaja vret me thikë të dashurin

Një grua ka therur të dashurin e vet, pasi e gjeti në dhomën e gjumit me vajzën e saj 12-vjeçare.
Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa gruaja e ka qëlluar pesë herë më thikë në gjoks dhe njëherë pas shpinë.
Mediat lokale në Cleveland të Ohios, në SHBA shkruajnë se “ka qenë gruaja ajo e cila njoftoi policinë edhe pse e qëlloi më thikë të dashurin, menjëherë sapo e pa atë të zhveshur me vajzën e saj të mitur”.
Gruaja, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur, ka thënë se ai po kryente marrëdhënie me vajzën.
Por, në polici vajza ka dhënë dëshmi të ndryshme nga ajo e nënës.  

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot