Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 16, 2017

Dhunon nënën, pranga 25-vjeçarit nga Elbasani: "Se mbaj mend kam qene tap"

Policia e Elbasanit ka vënë në pranga ditën e djeshme një 25-vjecar pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënën së tij.

Sic bëhet e ditur, Aldo Sabriu, u arrestua, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe  psikologjike ndaj nënës së tij,  R.Sh., 51 vjeçe. 
Edhe pse ajo ka qenë e pajisur me urdhër mbrojtje nga gjykata, ditën  e djeshme ka rënë përsëri pre e dhunës nga djali i saj. 
Materialet i kaluan Prokurorisë Rrethit Gjyqësor Elbasan  për veprat penale "Dhunë në familje", dhe "Veprime në kundërshtim me vendimin e Gjykatës". 

Dhunon nënën, pranga 25-vjeçarit nga Elbasani

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot