Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 30, 2017

Blen miell për të bërë picë në shtëpi, shqyen sytë kur shikon tenxheren plotë me miza

Një grua ka dërguar në redaksinë e JOQ.al imazhet që ka parë vetë me sytë e saj dhe ka arritur të filmojë, pasi ka blerë një qese me miell.

Ajo tregon se kishte marrë miellin e vogël për të bërë një picë në shtëpi, por që shqeu sytë kur mielli i doli me gjithë miza.

Ajo shkruan pranë JOQ.al:E mora se doja të bëja një picë në shtëpi. I hodha dhe uji dhe nisa ta përzieja, kur pashë mizat, më iku truri. Siç e shikoni është brenda datës së skadencës".

Image result for miell

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot