Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 21, 2017

Befason moti, bie borë në këtë qytet të Shqipërisë

Befason moti, bie borë në këtë qytet të Shqipërisë 
Si asnjëherë këto vitet e fundit, dëbora ka zbardhur malet shumë shpejt.
Temperaturat e ulëta dhe reshjet e shumta të shiut kanë sjellë edhe reshjet e para të dëborës.
Siç edhe e shikoni nga fotot e publikuara nga Syri.net, dëbora ka zbardhur malin e Gjalicës në Kukës.
Reshjet kanë qenë të pakta kuptohet, por kanë mjaftuar që të ulen temperaturat në një nivel që për muajin shtator janë shumë poshtë mesatares

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot