Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 28, 2017

Basha do të bashkojë PD me LSI/ Ja cfarë po ndodh

Parlamenti sot u përfshi në debate dhe diskutime mes mazhorancës dhe opozitës, por nuk mungoi edhe ky takim i veçantë mes kryetarit të Partisë 

Demokratike dhe Lëvizjes Socialiste për Integrim.Lulzim Basha dhe Monika Kryemadhi përfaqësojnë partitë e mëdha të opozitës në Parlament, por sa herë që ka afrime të tilla, të vjen ndër mend një bashkim i mundshëm i opozitës.

Në foto shihet z. Basha i cili shfaqet duke u përshëndetur me znj. Kryemadhi, dhe më pas diskuton për pak çaste me përfaqësuesit e tjerë të grupit parlamentar të LSI-së.

Nuk dihet se çfarë kanë biseduar ata mes tyre.

A do të ketë bashkëpunim në opozitë mes PD-së dhe LSI-së? Kjo është një çështje që u përket vetëm drejtuesve të të dyja kampeve


No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot