Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Saturday, September 16, 2017

Aksident në Elbasan/ Shoferi pa ndjenja brenda në makinë, qytetari: O r**t hajdeni se po vdes

Shoferi i një makine në Elbasan ka qëndruar për disa orë në makinë pas një aksidenti të ndodhur.

Në ndihmë i kanë ardhur kalimtarët, ndërsa shoferi ka qëndruar për disa orë pa ndjenja brenda saj. 
Në videon e dërguar në JOQ.al dëgjohet:
Ta çojmë se gjynah o burrë. Sa më shpejt aq më mirë. Fikja se mos ka harraur ndezur ndonjë gjë. Ç’a ambulance kemi ne mo ja q****a r**të”.
Ndërkohë që gjatë gjithë kohës që i aksidentuari qëndron në makinë në të hyjnë dhe dalin persona të ndryshëm edhe pse policia ishte në vendngjarje.
Qytetari ka treguar më tej se: Ambulanca erdhi pas dy orësh. E gatshme si gjithmonë ta lere njeriun te vdesi.
Aksident në Elbasan/ Shoferi pa ndjenja brenda në makinë, qytetari: O r**t hajdeni se po vdes

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot