Reklamo biznesin tënd këtu:

test

LAJMI I FUNDIT:

Post Top Ad

Your Ad Spot

Thursday, September 7, 2017

Aksident/ Mjeti përplaset me trafikndarësen, humbin jetën 2 persona

Dy të vdekur dhe dy të plagosur është bilanci tragjik i një aksidentit të ndodhur mbrëmë në aksin rrugor Fushë-Kruje-Thumanë.
Mjeti me targa AA 166 LA është përplasur më një trafikndarësë e për pasojë kanë humbur jetën 28-vjeçari me inicialet R.K 28 vjeç banues ne Tirane dhe A.P 25 vjec banues në Lac.
Të dy këta persona kanë ndërruar jetë në ambientet e Spitalit Traumës pasi nuk i kanë mbijetuar plagëvë të marra,
Ndërkohë në aksident kanë mbetur të plagosur shtetasut L.S banues në Lac dhe B.D banues në Tiranë.
Ata ndodhen në kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

No comments:

Post a Comment

Post Top Ad

Your Ad Spot